Technika grzewcza - producent i dystrybutor

 

 kotły do centralnego ogrzewania,
ślimaki i spirale transportowe
akcesoria i części zamienne do kotłów

 +48 506 018 468
Bielsko-Biała i Żywiec

  BIRD - producent i dystubutor - ślimaki i spirale transportowe


 

Firma BIRD powstała w roku 2000  jako producent i dystrybutor urządzeń techniki grzewczej, zajmując się równocześnie dystrybucja i serwisem kotłów centralnego ogrzewania. Od tamtej pory nasza firma stała się znanym w całym kraju producentem ślimaków transportowych do automatycznych układów nawęglających z opatentowaną końcówką do napowietrzania w procesie spalania węgla.


W ślad za tym stworzyliśmy dział, który produkuje spirale transportowe stosowane w różnych gałęziach przemysłu.
Dzięki  tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz zaangażowaniu nasze wyroby gwarantują najwyższa jakość.

 

  BIRD - Oddział w Żywcu i układy podające do kotłów ekologicznych


 

Z początkiem 2017 roku nasza firma tworząc oddział w Żywcu powiększyła się o kolejną dużą hale produkcyjną co w znaczący sposób zwiększyło i poszerzyło zakres produkcji. Obecnie produkujemy także automatyczne układy podające do kotłów ekologicznych, szerokiej gamy zasobników na opał oraz innych części i akcesoriów związanych z techniką grzewczą.

Realizujemy zamówienia według własnych projektów jak również na indywidualne zamówienie klienta w oparciu o dostarczone dokumenty. Rozwiązania, które proponujemy naszym klientom znajdują swoje zastosowanie w domach, budynkach użyteczności publicznej oraz halach produkcyjnych. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii,stałą modernizacje naszych produktów jak również poszerzanie oferty naszych wyrobów dostosowujemy się na bieżąco do potrzeb rynku.

 

  Zapytaj nas:

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt: